Boğazda Gezi Turu
Bilgi & Rezervasyon 0(212) 909 43 39 0(532) 597 15 64

Boğazda Tekne kiralayıp Tur Yapmak

Boğazda Tekne kiralayıp Tur Yapmak

Boğaz’da tekne turu muhtemelen istanbulun en güzel turistik aktivitelerinden birisidir.İstanbul’un tarihi gezilecek noktaları bol tarih ve kısa bir tatili içine alan bir tur  için vakit ayırmanız istanbulu daha iyi tanımanızı sağlayacak. Benim tavsiyemi almak ve unutulmaz bir Boğaz turu yaşamak için kenara bir kaç saat ayarlayın. Kesinlikle Mayıs ve Eylül arasında istanbulda iseniz pişman olmayacaksınız bu yazımızdaki yönergeleri takip etmeniz size yaracaktır.

Özel Boğaziçi Turu

Boğaz turu almaya istekli kötü haber turist, Dock üzerinde yürüyüş: Ben bu sahneyi hemen hemen her gün açılmak görmek Eminönü Boğaz gezisi için arama. Özel şirketler bir mil gelen davranış bu tür uzak nokta ve Boğaz gezisi tekne onlara bir koltuk sunabilir. Ancak, teklif bu ‘hustlers’ make tarafından cazip olsun etmeyiniz. Onların turları overpriced (çift ve daha fazla), kısa ve zorlukla denize elverişli denebilecek tekneler vardır.

Şehir Hatları İyi Boğaz Turu Deneyimi Teklifler

 

bogazturu

Şehir Hatları , İstanbul’un resmi feribot şirketi. Kısa Çember Boğaziçi Cruise, Tam Boğaziçi Cruise ve Gece Full Boğaziçi Cruise: Bu üç büyük Boğaz turları sunmaktadır. Ne yazık ki, bu turlar kullanılabilirliği mevsime göre değişir. Yani okuma tutmak ve en güncel kalkış saatleri için ilgili bağlantıları kontrol edebilirim.

Şehir Hatları Boğaz hatları satış ofisleri sol rıhtım üzerinde bulunan Eminönü , Galata Köprüsü kapalı geliyor.

Kısa Çember Boğaz Turu ( Kısa Boğaz Turu )

İlk kadar kısa Çember Boğaz turu non-stop yepyeni. Bu bir kez basıldığında ama gerçek bir Boğaz deneyimi kaçırmak istemeyen kişiler için harika. Bu tur (1 Nisan yaz aylarında her gün mevcutturst 31 Ekim’e kadar st ). seyir sizi götürür Eminönü için İstinye ve arka (iyi ikinci köprü geçmiş).feribot bırakır Eminönü , 14:30 rıhtım daha fazla kişi almak için 14:50 civarında Ortaköy’de geldiğinde, ve daha sonra iki saatlik non-stop turu devam ediyor. kişi başı fiyatı 10 TL. En son güncellemeleri için, kontrol resmi takvim .

Tam Boğaz Turu ( Uzun Boğaz Turu )

Tam Boğaz Turu harika bir Boğaz deneyimi sunuyor ve toplamda kaç saat sürer. Sadece 25 TL İçin Bu yolculuk sizi alacak Eminönü Karadeniz ve arka tüm yol. Feribot ve insanları izin 5 kısa durak yapar çünkü her yolu yaklaşık 90 dakika sürer. Siz feribot almak gerekir Anadolu Kavağı , Karadeniz önceki son liman. Bu size kale kıyısında yer alan şehrin balık restoranlarından birinde bir (geç) öğle yakala ve / veya ziyaret etme fırsatı verir.

Feribot günde birkaç kez tam turları yapar, bu yüzden kontrol son tarifeleri ile resmi bir program. Gemide 10 farklı dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Rusça Farsça ve Arapça) olarak, yol boyunca ilgi 70 puan üzerinden açıklayan dijital kılavuzları kullanabilirsiniz. Bir gidiş-dönüş fiyatı 25 TL’dir.

Gece Full Boğaz Turu ( Mehtap Gezi )

bogazdateknekiralama

Düzenli Tam Boğaz Turu gibi aynı turu sunuyor, ama geceleri İstanbul’u görmek için olsun! Feribot alacakaranlık büyük İstanbul gün batımı manzarası sunan önce bırakır. Yine durur Anadolu Kavağı insanlar kenarında balık lokantalarında yemek keyfini böylece iki saatten fazla bir süre.22:30 etrafında feribot Boğaz mehtap gezisi için tekrar yola – benzersiz bir deneyim!

Ne yazık ki, Night Full Boğaz Turu , Temmuz ve Ağustos aylarında Cumartesi günleri kullanılabilir. İyi haber hala sadece 20 TL maliyeti olduğunu. Tabii daha iyi zaman içinde bilet satın söylemek.

Yazar Hakkında

Yorum Bırak

*