Boğazda Gezi Turu
Bilgi & Rezervasyon 0(212) 909 43 39 0(532) 597 15 64

İstanbul Boğazında Özel Tekne Kiralama

İstanbul Boğazında Özel Tekne Kiralama

Sezonun bütün stresinden kurtulmak ve şehrin gürültüsünden aynı zamanda kalabalığından uzaklaşmak istemez miydiniz? Hem dilediğiniz gibi eğlenin hem de unutulmaz anıların sahibi olma şansını yakalayın.
İşte dilediğiniz kadar ve dilediğiniz şekilde bir boğaz turu yapmanız için siz de özel tekme kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tekneyi kendiniz kullanabilir dilerseniz de donanımlı kaptanlarla mehtaba karşı bir tur gerçekleştirebilirsiniz.
Sevdiklerinizle beraber bir İstanbul turu yaparak hem onları hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Özel tekneler pek çok avantajlarla sizlere hizmet veriyor. İçerisinde banyodan tutun mini barına kadar her şeyi bulunan bu tekneler inanılmaz fırsatlarla karşınıza geliyor.
Hem unutulmaz anlar yaşayın hem de müthiş bir İstanbul turunun keyfini çıkarın. Aynı zamanda taşı toprağı altın bu şehri denizin üzerinden daha güzel keşfedebilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarınızla beraber özel tekne kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Sizler için pek çok avantajı olan tekneler çok uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Unutamayacağınız bir İstanbul gezisi yaşamak ve müthiş manzaralara masmavi deniz üzerinden bakmak için siz de özel teknelerden faydalanabilirsiniz.

Boğazda gezi turu

Boğazda gezi turu

Yazar Hakkında

Yorum Bırak

*