Boğazda Gezi Turu
Bilgi & Rezervasyon 0(212) 909 43 39 0(532) 597 15 64

Tekne ve Yatda Parti

Keyifli Tekne ve Yat Kutlamaları

Sevdiğiniz birinin doğum günü yaklaşıyor ve siz nasıl bir sürpriz yapacağınızı bilmiyorsunuz. Sizlere şöyle bir fikir sunabiliriz. Sevdiğiniz kişiye farklı bir doğum günü yaşatmak için teknede kutlama düzenleyebilirsiniz. Hem boğazın eşsiz manzarasında hem de şehrin stresinden uzak bütçenize uygun bir tekne kiralamanız mümkündür.
Sevdiğiniz insana farklı bir anı yaşatmak ve hep birlikte denizin masmavi görüntüsüyle eğlenmek için inanılmaz bir fırsat olan bu kutlamayı elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Belki bir evlenme teklifi olabilir belki de kazanılan bir iş ya da ihale kutlaması da olabilir. Bunların hepsini alışılmış kutlamalardan uzak teknede kutlama keyfi ile yaşayabilir hatta sevdiklerinize de yaşatabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden ve trafik yoğunluğundan uzak denizin üzerinde ister yemekli ister pastalı kutlamalar düzenleme keyfine sizler de varmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Bütün şehrin hatta boğazın manzarasına tekne üzerinden bakma şansını yakalayabilirsiniz.
Aynı zamanda farklı bir deneyim de yaşamak için sizlere sunulan bu hizmetten yararlanma fırsatını yakalayın. Hem farklı anınız olsun hem de mavi sular üzerinde kutlamanın tadını çıkarın. Boğazda parti organizasyonu.

Bilgi & Rezervasyon 0(212) 909 43 39 – 0(532) 597 15 64

teknede yatta parti

teknede yatta parti

teknede yatta parti

teknede yatta parti

teknede yatta parti

teknede yatta parti

teknede yatta parti

teknede yatta parti

 

Teknede parti, Yatda parti, Boğazda parti, Eğlence organizasyonları from bogazdagezi on Vimeo.

Yazar Hakkında

Yorum Bırak

*